Заходи з благоустрою 2020

На лист  голови райдержадміністрації Слюсарєвої С. щодо проведення

щорічної  акції “ За чисте довкілля” та  дня благоустрою територій населених пунктів”,

Ганусівська сільська рада надає наступну інформацію:

19 вересня 2020 року на території Ганусівської сільської ради було проведено День благоустрою та  впорядкування території кладовища с. Ганусівка. Під час проведення Дня благоустрою було впорядковано територію сільського парку біля сільського клубу  ( зібране листя, впорядкований квітник) та територію адмінбудівлі сільської ради та ПрАТ “ Агротон”.

На суботник із прибирання території сільського кладовища 19.09.2020 року зібралося близько 20 осіб: працівники сільської ради, сільської бібліотеки,  ПрАТ   “ Агротон”, Ганусівської ЗОШ І – ІІ ступенів та мешканці села. Були викорчувані чагарники, вивезене сміття, покошена трава, впорядковані могили.

Територію прикордонного загону впорядкували військовослужбовці прикордонного загону “ Ганусівка”.  Працівники Ганусівської ЗОШ І – ІІ ступенів впорядкували територію школи, а працівники торгівлі прибудинкові території своїх магазинів.

Мешканці сіл Ганусівка та Пантюхине привели у належний стан свої прибудинкові території.