Депутатський корпус Ганусівської сільської ради сьомого скликання

1. Личман Айше Мусаєвна, депутат виборчого округу № 1, пенсіонерка.
  2. Смірнов Олександр Олексійович, депутат виборчого округу № 2, завідувач поштовим відділенням с. Пантюхине.
  3. Білокобильська Олена Павлівна, депутат виборчого округу № 3, секретар Ганусівської сільської ради.
  4. Худзяк Марина Вікторівна, депутат виборчого округу № 4, працівник територіального центру обслуговування пенсіонерів та  інвалідів.
  5. Кононенко Ганна Сергіївна, депутат виборчого округу № 5, непрацююча.
  6. Луценко Світлана Єгорівна, депутат виборчого округу № 6, комірник ПП СВФ «Агро» відділення « Ганусівське».
  7. Шаповалова Олена Миколаївна, депутат виборчого округу № 7, диспетчер ПП СВФ «Агро» відділення «Ганусівське».
  8. Гальченко Володимир Григорович, депутат виборчого округу № 8, сторож ПП СВФ «Агро» відділення «Ганусівське».
  9. Фоменко Олексій Юрійович, депутат виборчого округу № 9, вчитель Ганусівської ЗОШ І – ІІ ступенів.
  10. Рєзніков Сергій Вікторович, депутат виборчого округу № 10, обліковець ПП СВФ «Агро» відділення «Ганусівське».
  11. Овчаренко Лідія Петрівна, депутат виборчого округу № 11, економіст ПП СВФ «Агро» відділення «Ганусівське».
  12. Віннікова Наталія Андріївна, депутат виборчого округу № 12, техпрацівниця Ганусівського сільського клубу.