Паспорт сільської ради станом на 01.01.2019 року

Площа населених пунктів Ганусівської сільської ради ( с. Ганусівка, с. Пантюхине, с. Солоне) становить 691.10 га.

На території сільської ради знаходиться 204 домогосподарства в яких зареєстровано   450 осіб.

Кількість сімей  -  137 .  Із них 6 багатодітних, в яких виховується 19 дітей. Всього неповнолітніх  75. З них дошкільники -  24. Учні школи -  45.  Ліцеїсти -  3. Студенти  ВНЗ - 2.

Кількість працездатного населення становить  193 особи. Із них постійно працюють в сільському господарстві -  59, торгівлі - 3 , освіті - 14, охороні здоров'я -  5, культурі -  2, соціальній сфері -  4, в органах місцевого самоврядування -  8, підприємці -  3, в торгівлі -  3, транспорті -  1. Кількість населення, що працює за межами сільської ради - 30 осіб, за межами України -  25.

На території сільської ради зареєстровано та проживає  120 пенсіонерів та 17 переселенців.

Заперіод з 01.01.2018 року по 31.12.2018 року народилася  1 дитина, померло 6 осіб.

За період 2018 року на території сільської ради здійснили реєстрацію місця прожиівання  18 осіб, знято з місця реєстрації  24 особи.

На території Ганусівської сільської ради є загальноосвітня школа І - ІІ ступенів, комунальний заклад " Дошкільний навчальний заклад         " Веседка" Ганусівської сільської ради", сільський клуб, фельдщерський пункт, 1 магазин, 1 бар, 1 відділення поштового зв'язку. На території сільської ради господарську діяльність здійснює ПрАТ СВФ  " Агротон".